Cześć, jestem Grzegorz. Zajmuję się fotografią, głównie portretową, wizerunkową i modową. Lubię, gdy moje zdjęcia opowiadają historie, nie tylko pokazują obrazy.

Nie ukończyłem szkoły fotograficznej, ponieważ wolę chadzać własnymi ścieżkami i uczyć się tego co chcę. Wszystkiego nauczyłem się czytając książki, uczestnicząc w wielu kursach i eksperymentując. Moje doświadczenie i techniczne know-how pomagają mi w tworzeniu świetnie oświetlonych i wysokiej jakości zdjęć.

Jestem też osobą, która uwielbia uczyć się nowych rzeczy. Nie tylko tych bezpośrednio związanych z moją pracą, ale także tych pobocznych. Interesuje mnie branża modelingu, branża mody, marketing i promocja modelek. To wszystko pomaga mi lepiej zrozumieć i docenić różne aspekty mojej pracy.

Poza pracą jestem osobą analityczną, która lubi rozwiązywać problemy. Staram się podchodzić do życia z pozytywną energią, co sprawia, że sesje zdjęciowe są przyjemne dla wszystkich zaangażowanych (pomimo że niewiele się odzywam).

Nie jestem tylko fotografem, ale także artystą, który ciągle się rozwija. Staram się tworzyć obrazy, które zostawiają trwałe wrażenie. Ale nie martw się, nie jestem tu, żeby się chwalić. Po prostu lubię to, co robię i chcę podzielić się tym z innymi.

Skontaktuj się

tel. 664 935 059

gregory.ponc@gmail.com